4. velikonoční neděle – 21.4. 2013

přidáno: 20. 4. 2013 23:27, autor: Tomas Svoboda   [ aktualizováno 20. 4. 2013 23:29 ]
  • Pokračuje doba velikonoční, která nás po 40 dní po Velikonocích dovede ke Svatodušním svátkům.
  • Minulou neděli bylo vybráno2 141,- Kč. Pán Bůh zaplať všem dárcům.
  • Farnost obdržela od svépomocného fondu Pražského arcibiskupství 400 000,- Kč, které byly okamžitě použity na splacení faktur z minulého roku.
  • V pátek se v 18 00 hodin koná obvyklá mše svatá – stále ještě v prostorách přízemí fary. Otevřeno bývá v 17 30, je možnost přistoupit ke svátosti smíření.
  • Jinak ke svátosti smíření je možné přistoupit vždy půl hodiny před bohoslužbami, nebo po dohodě s knězem v jiný den a dobu.
  • Při dnešní mši svaté pana varhaníka zastupuje ing. Petr Řehoř z Černošic, díky za jeho obětavou službu.
  • Příští týden v katedrále svatovítské v úterý 23.4. večer oslavíme svátek sv. Vojtěcha, při kterém budou koncelebrovat biskupové Čech a Moravy a zároveň pogratulují kardinálovi Dominiku Dukovi k sedmdesátým narozeninám. Pan kardinál upozorňuje,že místo osobních darů by uvítal příspěvek na fond, z nějž se bude platit obnova varhan v katedrále.
  • Místní administrátor bude v úterý a středu mimo farnost, v případě nutnosti se obracejte, prosím, na P. Janáčka v Řepích.