Ohlášky 7.4.2014

přidáno: 6. 4. 2014 15:01, autor: Tomas Svoboda
1. 11.dubna /pátek/ je mše svatá v 18 hodin, od 17 45 je pobožnost Křížové cesty. Všichni věřící jsou k ní v době postní srdečně zváni.

2. příští neděle je Květná neděle /13.4./. Obřady začínají v 10 00 hod. před kostelem průvodem s ratolestmi. Prosím, přineste si s sebou „kočičky“.

3. od Květné neděle do Velikonoc je tzv. Svatý týden. Bohoslužby v něm budou následující:

a – Zelený čtvrtek – možnost zúčastnit se obřadů svěcení olejů v pražské katedrále, zvláště jsou zváni ministranti (viz letáček na nástěnce).
-mše svatá na památku Poslední večeře Páně bude v našem kostele od 18 hodin, po mši je na faře setkání farníků. Letos nebude občerstvení organizováno hromadně, prosíme, aby každý kdo může něco přinesl.

b – Velký pátek – obřady začínají opět v 18 hodin

c – Bílá sobota – Vigilie Vzkříšení
-obřady začínají svěcením ohně před kostelem ve 20 00 hodin.

d – Neděle: mše svatá jako obvykle od 10 00 hodin.

4. před Velikonocemi bude úklid kostela příští sobotu, tj. 12. dubna od 9 hodin. Prosíme ty,kdo se mohou třeba jen na chvíli zúčastnit, aby se dnes přihlásili u paní Bednářové, v týdnu pak u paní Seidlové kvůli domluvě kdo je co schopen udělat

5. svátost smíření (zpověď) v kostele vždy půl hodiny před mší svatou, na Velký pátek hodinu přede mší svatou na faře, tj. od 16 45.

Administrátor farnosti
Milan Badal